Firma Yönetimi
firmanızın firma bilgilrini, şubelerinizi, hizmetlerinizi, kullanıcılarınızı ve elterminallerinizi tanımlama ve düzenleme yapabileceğiniz bölümdür aşğıda görülen resimden görebilirsiniz.

Firma Bilgileri

Firma Bilgilerinizi düzenlemek için aşağıdaki resimde görülen işaretli Firma Bilgileri butonuna basarak girebilirsiniz.

düzenleme yapacağınız alanları düzenledikten sonra aşağıda görülen işaretli Bilgileri Düzenle butonuna basarak düzenleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Şube İşlemleri

Şube İşlemlerine giriş yapabilmek için aşğadaki resimde görülen Şube İşlemleri butonuna basarak giribilirsiniz.

Şube üzerinde düzenleme yapmak için aşağıdaki resimde görülen işaretli Düzenle butonuna basarak düzenleme ekranına giriş yapabilirsiniz.

düzenleme sayfası aşağıdaki resimde görülen gibi olacaktır.

düzenleme yapacağınız alanlarınızı düzenleyip aşağıdaki resimde görülen işaretli Düzenle butonuna basarak gerçekleştirebilirsiniz.

Şube Silme işlemini yapmak için aşağıda görülen işaretli Sil butonuna basarak şubenizin silme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Hizmet İşlemleri

Hizmet İşlemleri şubenizin hizmetlerini tanımlayacağınız bölümdür aşağıdaki resimde görülen işaretli hizmet İşlemlerine basarak girebilirsiniz.

Hizmet İşlemlerinde yeni hizmet tanımlayabilir veya var olan bir hizmeti düzenleyebilir, pasife alabilir, silebilir veya fiyat sabitmi veya değilmi değiştirebilirsiniz.

Hizmet Ekle yeni bir hizmet ekleme için aşağıdaki resimde görülen hizmet ekele butonuna basarak Hizmet ekleme bölümüne girebilirsiniz.